Ogłoszenia o naborze

16.01.2013 - Nabór na stanowisko Animatora Sportu >>>

Brzeziny, dnia 16.01.2013 r.

Wójt Gminy Brzeziny
o g ł a s z a  n a b ó r
na stanowisko Animatora Sportu
na Kompleksie Boisk Sportowych w Brzezinach wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko - Orlik 2012"
62-874 Brzeziny, ul. Wrocławska 17

Forma zatrudnienia - umowa zlecenie zawarta na okres 9 miesięcy (marzec - listopad 2013 r.)

W okresie 1 miesiąca liczba godzin zajęć udokumentowanych dziennikiem zajęć wynosi 160 godzin.

80 godzin - umowa zlecenie z Urzędem Gminy Brzeziny

80 godzin - umowa zlecenie zawarta z Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

1. Określenie stanowiska

Animator sportu

2. Wymagania niezbędne

Kandydat na stanowisko animatora sportu powinien spełniać następujące wymagania

1) mieć ukończone 18 lat,
2) być obywatelem polskim,
3) mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
4) nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
5) cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
6) posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie,
7) posiadać wykształcenie wyższe - preferowany kierunek wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja,
8) posiadać kwalifikacje i uprawnienia do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych zgodne z obowiązującymi przepisami prawa tj. m.in. instruktorzy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy sportu (w tym przypadku wymagane są uprawnienia państwowe uzyskane zgodnie z art. 41 i 42 ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857)), organizatorzy zajęć, posiadający stosowne uprawnienia (np. instruktor, trener, nauczyciel wychowania fizycznego) jednej z dyscyplin sportowych: piłka nożna, piłka ręczna, piłka koszykowa lub piłka siatkowa.

3. Wymagania dodatkowe

1) umiejętność komunikowania się, kreatywność,
2) dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność,
3) kurs pierwszej pomocy przedmedycznej,
4) mile widziane prawo jazdy kat. B.

4. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1) inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych dla różnych grup wiekowych, w tym w szczególności dla dzieci i młodzieży ale także dla osób dorosłych i seniorów, osób niepełnosprawnych, rodzin,
2) współpraca z dyrektorami oraz nauczycielami szkół i przedszkola w celu organizacji zajęć sportowych oraz promowanie aktywności fizycznej,
3) współpraca z organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi w zakresie popularyzacji zajęć sportowych i rekreacyjnych,
4) organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjających włączeniu społecznemu poprzez sport,
5) organizowanie, promowanie i rozwijanie wolontariatu oraz aktywnej postawy obywatelskiej,
6) nadzór nad realizacją harmonogramu korzystania z boisk,
7) prowadzenie rejestru użytkowników obiektu,
8) dbanie o odpowiedni stan techniczny powierzonego mienia,
9) dbanie o porządek na obiekcie i wokół niego,
10) prowadzenie dziennika pracy animatora,
11) przygotowywanie sprawozdań okresowych w działań realizowanych na obiekcie,
12) uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje organizacyjne i menagerskie,
13) wykonywanie innych niezbędnych zadań z polecenia gospodarza obiektu.

6. Wymagane dokumenty:

1) list motywacyjny,
2) życiorys (CV),
3) kwestionariusz osobowy (oryginał) - wzór w załączeniu do ogłoszenia (poniżej)
4) kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje,
5) kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie z zakładu pracy,
6) kserokopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe w zakresie organizowania i prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych,
7) koncepcja funkcjonowania obiektu Orlik 2012 przy ul. Wrocławskiej w Brzezinach (tj. proponowany zakres zajęć i zawodów sportowych wraz z tematyką,
8) oświadczenie o niepobieraniu wynagrodzenia związanego z realizacją innych programów finansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki - wzór w załączeniu do ogłoszenia (poniżej)
9) oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
10) oświadczenie o dobrym stanie zdrowia,
11) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

7. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty z dopiskiem „ Nabór na stanowisko animatora sportu - „Moje Boisko - Orlik 2012"" należy przesłać na adres:

Urząd Gminy Brzeziny
ul. 1000 - lecia 8
62-874 Brzeziny

lub składać osobiście w Referacie Organizacyjnym w Urzędzie Gminy Brzeziny pokój Nr 9  (I piętro) w terminie do dnia  30 stycznia 2013 r. do godz. 15.30

8. Inne informacje:

1) Na kopercie kandydaci podają imię, nazwisko i adres do korespondencji.
2) Złożone oferty będą badane pod względem kompletności i spełnienia wymogów formalnych.
3) Oferty, które wpłyną do tutejszego Urzędu po terminie nie będą rozpatrywane.
4) Nabór prowadzi Wójt Gminy Brzeziny.
5) Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu zakwalifikowani zostaną do rozmowy kwalifikacyjnej. O jej terminie osoby spełniające wymagania formalne zostaną powiadomione telefonicznie. W związku z powyższym proszę o podanie numeru telefonu.

Informacja o wynikach naboru zostanie umieszczona w Biuletynie informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Brzeziny.

Wójt Gminy Brzeziny zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięci konkursu w przypadku nieuzyskania dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Załącznik nr 1 - kwestionariusz osobowy

Załacznik nr 2 - oświadczenie o niepobieraniu wynagrodzenia związanego z realizacją innych programów finansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

mgr inż. Krzysztof Niedźwiedzki

Lista wiadomości