Jesteś tutaj:

III miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w Brzezinach w Mityngu Lekkoatletycznym o Puchar Starosty Kaliskiego

Liczna czternastoosobowa ekipa reprezentowała naszą szkołę i gminę w XII Mityngu Lekkoatletycznym o Puchar Starosty Powiatu Kaliskiego, który odbył się 29 maja 2019 roku w Opatówku.
Jako pierwsze do boju ruszyły nasze dziewczęta, które zaczęły bardzo obiecująco, gdyż w biegu na 300m Karolina Kiereś  zajęła III miejsce. Następnie Oliwia Kurcbach zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą.
Dziewczęta w składzie Wiktoria Kendler, Wiktoria Adamczyk, Wiktoria Niev i Oliwia Marciniak zdobyły brązowy medal w sztafecie 4x300m.
Kolejne medale to już zasługa chłopaków. Jakub Dziążak zajął I miejsce w skoku w dal, Michał Mielczarek II miejsce w pchnięciu kulą, a Kamil Werner zdobył brąz na 1000m.
Wspaniałe wyczyny naszych reprezentantów zaowocowały zajęciem III miejsca w klasyfikacji generalnej mityngu.
Opiekun zespołu: Agnieszka Kopeć