Jesteś tutaj:   

Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Wojska Polskiego 13
62-400 Słupca

tel. 61 200 29 29
e-mail: sekretariat@pcprslupca.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:  7:30-15:30

 Dział ds. Osób Niepełnosprawnych przyjmuje interesantów w godzinach:  8:00-13:00

W okresie wakacyjnym tj. od 1 lipca do 31 sierpnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy czynne jest od godziny 7:00 do 15:00.

 

 

 

 

Dyrektor- Karolina Kowalska
pokój 1
tel. 61 200 29 29 wew. 10
tel.
e-mail: dyrektor@pcprslupca.pl

Sekretariat

Samodzielny referent - Natalia Rewers
pokój 1
tel. 61 200 29 29 wew. 11
e-mail: sekretariat@pcprslupca.pl

Dział ds. pieczy zastępczej i pomocy instytucjonalnej:
Kierownik- Dorota Kluga
pokój 5
tel. 61 200 29  29  wew. 15
e-mail: dorota.kluga@pcprslupca.pl

Pracownik socjalny- Aneta Mazur
pokój 5
tel. 61 200 29 29 wew. 15
e-mail: aneta.mazur@pcprslupca.pl

Specjalista pracy socjalnej-  Paulina Siwińska

pokój 5
tel. 61 200 29 29 wew.15

Pomoc biurowa - Żaneta Karolewska
pokój 5
tel. 61 200 29 29 wew. 15
e-mail: żaneta.karolewska@pcprslupca.pl

Koordynatorzy:

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej- Beata Wojtucka
pokój 3
tel. 61 200 29 29 wew. 13
tel. 723-417-110
e-mail: beata.wojtucka@pcprslupca.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej- Angelina Gąsiorowska- Kasprzyk
pokój 3
tel. 61 200 29 29 wew. 13
tel. 782-417-110
e-mail: angelina.kasprzyk@pcprslupca.pl

7/8 etatu Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej , 1/8 etatu Pedagog – Dagmara Grodzka

pokój 3
tel. 61 200 29 29 wew. 13
e-mail:dagmara.grodzka@pcprslupca.pl

Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  – Monika Walicka
pokój 3
tel. 61 200 29 29 wew. 13
e-mail:monika.walicka@pcprslupca.pl

Dział ds. osób niepełnosprawnych:
Kierownik
pokój 9
tel. 61 200 29 29 wew. 19
e-mail: karolina.kowalska@pcprslupca.pl
Starszy pracownik socjalny- doradca ds. osób niepełnosprawnych- Katarzyna Gotowała
pokój 2
tel. 61 200 29 29 wew. 12
tel. 63 277 14 43
e-mail: katarzyna.gotowala@pcprslupca.pl
Starszy referent-Barbara Piasecka
pokój 2
tel. 61 200 29 29 wew. 12
tel. 63 277 14 43

e-mail: barbara.piasecka@pcprslupca.pl

Referent- Monika Piasecka

pokój 2
tel. 61 200 29 29 wew. 12
tel. 63 277 14 43

e-mail:monika.piasecka@pcprslupca.pl

Dział administracyjno- finansowy

Główny księgowy- Angelika Widerowska
pokój 4
tel. 61 200 29 29 wew. 14

e-mail:angelika.widerowska@pcprslupca.pl

Starszy specjalista ds. rachuby płac- Agnieszka Pechman
pokój 4
tel. 61 200 29 29 wew. 14
e-mail: agnieszka.pechman@pcprslupca.pl


Starszy inspektor-Ewelina Sroka
pokój 4
tel. 61 200 29 29 wew. 14
e-mail: ewelina.sroka@pcprslupca.pl

Radca prawny- Anna Jaskuła-Budzińska
pokój 6
tel. 61 200 29 29 wew. 16


Psycholog- Joanna Kokocińska

pokój 6
tel. 61 200 29 29 wew. 16