Jesteś tutaj:   

Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Wojska Polskiego 13
62-400 Słupca

tel. 63 213 22 44
tel./fax 63 213 22 45
e-mail: sekretariat@pcprslupca.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:  7:30-15:30

 Dział ds. Osób Niepełnosprawnych przyjmuje interesantów w godzinach:  8:00-13:00

W okresie wakacyjnym tj. od 1 lipca do 31 sierpnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy czynne jest od godziny 7:00 do 15:00.

 

 

 

 

Dyrektor- Danuta Szpiler
pokój 1
tel. 63 213 22 44 wew. 21
tel. 609-417-110
e-mail: dyrektor@pcprslupca.pl

Sekretariat

Referent - Natalia Rewers
pokój 1
tel. 63 213 22 44 wew. 21
e-mail: sekretariat@pcprslupca.pl

Dział ds. pieczy zastępczej i pomocy instytucjonalnej:
Kierownik- Dorota Kluga
pokój 5
tel. 63 213 22 44 wew. 26
e-mail: dorota.kluga@pcprslupca.pl

Pracownik socjalny- Aneta Mazur
pokój 5
tel. 63 213 22 44 wew. 26
e-mail: aneta.mazur@pcprslupca.pl

Specjalista pracy socjalnej-  Paulina Siwińska

pokój 5
tel. 63 213 22 44 wew.25

Pomoc administracyjna - Żaneta Karolewska
pokój 5
tel. 63 213 22 44 wew. 26

Koordynatorzy:

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej- Beata Wojtucka
pokój 3
tel. 63 213 22 44 wew. 24
tel. 723-417-110
e-mail: beata.wojtucka@pcprslupca.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej- Angelina Gąsiorowska- Kasprzyk
pokój 3
tel. 63 213 22 44 wew. 24
tel. 782-417-110
e-mail: angelina.kasprzyk@pcprslupca.pl


3/4 etatu Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej ; 1/4 etatu pedagog – Monika Rewers
pokój 3
tel. 63 213 22 44 wew. 24
e-mail:monika.rewers@pcprslupca.pl

Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej (Staż PUP)  – Dagmara Grodzka

pokój 3
tel. 63 213 22 44 wew. 24
e-mail:dagmara.grodzka@pcprslupca.pl

Dział ds. osób niepełnosprawnych:
Kierownik- Karolina Kowalska
pokój 9
tel. 63 213 22 44 wew. 28
e-mail: karolina.kowalska@pcprslupca.pl
Pracownik socjalny- doradca ds. osób niepełnosprawnych- Katarzyna Gotowała
pokój 2
tel. 63 213 22 44 wew. 23
tel. 63 277 14 43
e-mail: katarzyna.gotowala@pcprslupca.pl
Starszy referent-Barbara Piasecka
pokój 2
tel. 63 213 22 44 wew. 23
tel. 63 277 14 43

e-mail: barbara.piasecka@pcprslupca.pl

Dział administracyjno- finansowy

Główny księgowy- Angelika Widerowska
pokój 4
tel. 63 213 22 44 wew. 25

e-mail:angelika.widerowska@pcprslupca.pl

Starszy specjalista ds. rachuby płac- Agnieszka Pechman
pokój 4
tel. 63 213 22 44 wew. 25
e-mail: agnieszka.pechman@pcprslupca.pl
Inspektor-Ewelina Sroka
pokój 4
tel. 63 213 22 44 wew. 25
e-mail: ewelina.sroka@pcprslupca.pl

Radca prawny- Anna Jaskuła-Budzińska
pokój 6
tel. 63 213 22 44 wew. 27
Psycholog- Joanna Kokocińska

pokój 6
tel. 63 213 22 44 wew. 27